Novosti:



VAŽNO!
Ne tetoviramo mlađe od 18 godina, bez obzira da li imaju suglasnost roditelja ili koji dođu u prisutnosti roditelja!


Molimo Vas da se držite pravila foruma i da postavljate upite prema određenim uputama u za to predviđenim podforumima kako biste što prije dobili odgovor!

Main Menu

Dva pitanja u vezi cijene

Autor kristijan, 18.08.2009, 20:49:17

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

kristijan

Opet ja :)
Imam još dva pitanja za vas. Evo ovak...

Zanima me cijena ove tetovaže i koliko bi to otprilike moglo bit veliko, 8-10 cm?



Jel bi mogli napravit ovakvu tetovažu veličine 7-8 cm otprilike, ili bi zbog detalja trebala biti veća? I koja bi bila cijena?




Roby/Senf

Prva oko 700 kn,a drugu nebi ni u toj veličini radili vjerojatno.

kristijan

Znam da sam vjerojatno već naporan al imam još jedno pitanje. Zanima me koja bi bila cijena ove tetovaže, jel bi mogla bit u veličini oko 8-10 cm ili bi morala bit veća i jel bi se morala prepravit ili može bit ovakva kakva je na slici.



Roby/Senf

Vjerojatno bi se trebala pojednostaviti  da bi se mogla napraviti do 10 cm.cijena oko 900n

kristijan

A jel bi mi mogli onda napravit skicu da vidim kak bi to onda otprilike izgledalo? Kad bih mogao navratit do vas, mogu bilo koji dan ili se moram najavit za to?