Forum => Tetoviranje => Autor teme: anita u 29.03.2012, 18:45:43

Naziv: popravci
Autor: anita u 29.03.2012, 18:45:43
Pozdrav!
mene zanima radite li popravke? radi se o tetovaži palog anđela preko pola leđa (gornji dio) koju bi trebalo precrtati u zmaja. znam da ne možete puno reči dok ne vidite ali čisto informativno da mi kažete dal se može i nabacite cijenu cca? i
Naziv: Odg: popravci
Autor: Roby/Senf u 29.03.2012, 19:00:25
Pošalji nam sliku na mail,i ako imaš kakvog zmaja da vidimo dal bi se moglo iskombinirati što.uglavnom bi se moglo prekriti,ali nova slika bi trebala biti veća i tamnija od prethodne i nema se baš neki izbor usvezi detalja i finesa.cijenu tek kad vidimo,vjerojatno okvirno bi mogli reći.
Naziv: Odg: popravci
Autor: anita u 02.04.2012, 15:21:24
e sad...ne mogu prebaciti na komp sliku iz nekog razloga pa sam mislila ovih dana kad ću biti na trešnjevci doći do vas pa prebacimo preko bluetooth-a... pa vi pogledate i date svoj stručni prijedlog šta bi i kako bilo najbolje napraviti preko toga.
pozz