Novosti:



VAŽNO!
Ne tetoviramo mlađe od 18 godina, bez obzira da li imaju suglasnost roditelja ili koji dođu u prisutnosti roditelja!


Molimo Vas da se držite pravila foruma i da postavljate upite prema određenim uputama u za to predviđenim podforumima kako biste što prije dobili odgovor!

Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Vodi()

#1
Tetoviranje / Sve do tetovaže?
07.01.2010, 20:39:34
Poštovanje,

pošto se nisam nikad tetovirao tako ni neznam postupak.

Zanima me, znaci npr. ja Vama donesem sliku koju bi htio da mi bude tetovaža i što onda, dali Vi nju skicirate na papir da vidim kako bi to trebalo izgledati, ili što.

Drugo pitanje, ajmo reci da ju skicirate na papir i meni pokažete, što ako mi se ne svidi skica koju ste npr. Vi napravili.

P.S. ne želim reči da neznate raditi posao ni Vi ni itko drugi, nego samo želim shvatiti put do krajnje tetovaže na tijelu jer želim ja kao i vjerujem svi drugi da tetovaža bude "savršena" jer je ipak tu "zauvjek".

Unaprijed puno hvala.

lijep pozdrav
#2
Cijene tetoviranja / Cjena tetovaze
31.12.2009, 19:55:33
Poštovanje
zanima me cijena ove tetovaze: http://img403.imageshack.us/img403/4404/fantasyo.jpg, to sam ja nesto kemija u photoshopu pa je zato ovako malo ima neciste linije, kod tetovaze zelim da ima ciste linije kao npr. ova:
http://www.robytattoo.hr/gallery2/main.php?g2_itemId=4234.

Tetovazu bih stavio na sredinu leda pri vrhu znaci malo ispod vrata velicine neki 15 cm duzine i proporcionalno sirine.

I zanima me ako bih zelio da mi Vi malo doradite tetovazu znaci da date jos malo Vaseg umjetnicnog duha i kvalitete koliko bi taj umjetnicki duh kostalo, jer osobno slika mi izgleda dobro ali kao mi nesto fali.

Unaprijed Hvala

P.S sve najbolje za Novu godinu