Novosti:



VAŽNO!
Ne tetoviramo mlađe od 18 godina, bez obzira da li imaju suglasnost roditelja ili koji dođu u prisutnosti roditelja!


Molimo Vas da se držite pravila foruma i da postavljate upite prema određenim uputama u za to predviđenim podforumima kako biste što prije dobili odgovor!

Main Menu

popravci

Autor anita, 29.03.2012, 18:45:43

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

anita

Pozdrav!
mene zanima radite li popravke? radi se o tetovaži palog anđela preko pola leđa (gornji dio) koju bi trebalo precrtati u zmaja. znam da ne možete puno reči dok ne vidite ali čisto informativno da mi kažete dal se može i nabacite cijenu cca? i

Roby/Senf

Pošalji nam sliku na mail,i ako imaš kakvog zmaja da vidimo dal bi se moglo iskombinirati što.uglavnom bi se moglo prekriti,ali nova slika bi trebala biti veća i tamnija od prethodne i nema se baš neki izbor usvezi detalja i finesa.cijenu tek kad vidimo,vjerojatno okvirno bi mogli reći.

anita

e sad...ne mogu prebaciti na komp sliku iz nekog razloga pa sam mislila ovih dana kad ću biti na trešnjevci doći do vas pa prebacimo preko bluetooth-a... pa vi pogledate i date svoj stručni prijedlog šta bi i kako bilo najbolje napraviti preko toga.
pozz