Novosti:



VAŽNO!
Ne tetoviramo mlađe od 18 godina, bez obzira da li imaju suglasnost roditelja ili koji dođu u prisutnosti roditelja!


Molimo Vas da se držite pravila foruma i da postavljate upite prema određenim uputama u za to predviđenim podforumima kako biste što prije dobili odgovor!

Main Menu

cijena i izgled

Autor kemal, 28.06.2008, 17:39:10

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

kemal

Zdravo.Zanima me dali vi mozete ovu sliku malo preraditi zato sto je ctana rukom i kako bi ona izgledala jer planiram da taj motiv istetoviram a dolazim iz Bosne i Hercegovine pa da vidim kako bi to moglo izgledati....jedna djevojka iz Velike Kladuše je također radila kod vas sličan motiv pa mi je ona dala adresu i naziv vašeg studia.molim vas jel mi možete što prije odgovoriti...unaprijed zahvaljujem

skaj

http://galerija.robytattoo.com/main.php?g2_itemId=8831&g2_imageViewsIndex=1
moze li se ovo mozda napraviti malo manje i kolika bi otprilike bila cijena?

Roby/Senf

kemal:nađi nešto slično u galeriji kako bi htjeo da natpis izgleda pa ga se tako i napravi.
skaj:ta je slika oko 7-8 cm najmanja moguča,oko 600-800 kn

kemal

evo ja sam nasao kako bi htio da ona izgleda.znaci onaj prvi motiv s ovim stilom.jel mozete vi to napraviti i kako bi to izgledalo.i ako moze molim vas sto prije odgovor.hvala

Roby/Senf


kemal

e super fakat mi se sviđa...e sad me zanim a dali ja prvo moram zakazati termin ili mogu doci kad hocu u toku vaseg radnog vremena i kada je najbolje doci subotom jer sam ja subotom inace  u zagrebu?i jes samo jedno pitanje:ja imam jos jedan motiv koji bi također tetovirao pa da ga vi jos malo doradite jer ce onaj prvi ici na jednu lopaticu a ovaj na drugu...puno hvala

Roby/Senf

Potrebno je napraviti termin,možeš na mail ili nazovi.

kemal

ok....ja cu vas nazvati da to dogovorimo....
jel mi mozete jos samo ovaj drugi motiv malo doraditi

Roby/Senf